Poznaj nas

Grupa Doradczo – Szkoleniowa FALCO to panad 20 osobowy zespół praktyków. Od 2005 roku zrealizowaliśmy projekty rozwojowe dla ponad 400 firm, w których wzięło udział już ponad 12.000 osób. Jesteśmy dumni, że od wielu lat na stałe współpracujemy z liderami branży spożywczej pomagając im w osiąganiu coraz wyższej pozycji na rynku.

 

Zaufali nam m.in.:

Nasze rekomedacje:

Wiedza przekazana w sposób zrozumiały, ciekawy, dająca motywację do nabywania różnych umiejętności oraz doskonalenia się.
Anna Rola
Szef zapewnienia jakości
Sokołów S.A.

W dniach 19,29 oraz 30 maja 2017 roku Grupa Szkoleniowo – Doradcza FALCO przeprowadzała dla FRoSTA Sp. z o.o. szkolenie z zakresu wymagań GMP, GHP w ramach tzw. Szkolenia rocznego w obszarze bezpieczeństwa i higieny przy produkcji żywności. Szkolenie miało miejsce w Bydgoszczy i obejmowało ponad 600 pracowników naszej organizacji., w tym również pracowników z Ukrainy.
Doświadczenie wyniesione zarówno z uczestnictwa w szkoleniu oraz jego organizacji pozwala polecić Grupę Szkoleniowo Doradczą FALCO, jako profesjonalną, rzetelną i odpowiedzialną. Usługi przez nią realizowane noszą znamiona najwyższej jakości i dlatego rekomenduję współpracę z w/w potencjalnym zainteresowanym.
Anna Janik
Kierownik ds. Personalnych
FRoSTA Sp. z o.o.

Szkolenie z zakresu Food Defence, które zostało przeprowadzone przez firmę FALCO w siedzibie naszej firmy, w zupełności spełniło nasze wymagania. Zarówno tresc szkolenia jak i jego forma dostosowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Należy podkreślić, że sposób prowadzenia szkolenia, przekazywania wiedzy oraz kontakt prowadzącego z grupą cechował profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny.
Dotychczasową współpracę oceniamy jako pomyślną i jesteśmy przekonani, że w przyszłości również skorzystamy z usług firmy FALCO.
Andrzej Skiba
Prezes
Zakłady Mięsne „SKIBA” Andrzej Skiba

Grupa Doradczo – Szkoleniowa FALCO M. Lipkowski, M. Szymański Sp. J. w dniu 18.09.2015 przeprowadziła szkolenia z zakresu „Wymagania standardu bezpieczeństwa żywności BRC v 7”. Wszelkie działania na szkoleniu zostały zrealizowane w sposób rzetelny, profesjonalny i dokładny.
Karolina Antoszczyszyn
Specjalista ds. Jakości
POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o.